Przejdź do głównej zawartości

Pożyczki dla osób z zajęciem komorniczym

Zajęcie majątku przez komornika to czarny scenariusz dla wielu dłużników. Wiele osób musi walczyć z tym problemem samodzielnie, ponieważ szanse na pomoc w postaci kredytu lub pożyczki konsolidacyjnej są praktycznie zerowe. Okazuje się jednak, że wcale tak nie musi być, ponieważ na rynku działają firmy udzielające pożyczek bez sprawdzania baz dłużników.

Czasami sytuacja wygląda tak, że osoby z zajęciami komorniczymi radzą sobie z tym i powoli spłacają swoje zadłużenie wiążąc jakoś koniec z końcem. Wystarczy jednak nagły wypadek, choroba, awaria lub inna sytuacja związana z koniecznością wydawania pieniędzy, aby wszystko legło w gruzach. Ostatnią deską ratunku dla takich osób mogą być chwilówki bez BIKu.

Pożyczki pozabankowe dla osób z długami


Wiadomo nie od dziś, że firmy pozabankowe, które zajmują się udzielaniem pożyczek są bardziej łaskawe dla osób widniejących w bazach dłużników niż banki. Co prawda zarówno instytucje bankowe, jak i firmy pożyczkowe muszą kontrolować zdolność kredytową klienta to jednak łatwiej jest uzyskać pożyczkę w firmach, które nie są bankami.

Posiadanie długu lub zajęcie przez komornika wynagrodzenia jest problemem, przez który dla wielu banków dana osoba jest uznawana za niewiarygodną i niewypłacalną. Według banku udzielenie takiej osobie kredytu jest ryzykowne, dlatego tacy klienci muszą liczyć się z decyzją odmowną. W przypadku firm pożyczkowych ryzyko jest takie samo, jednak jest ono wliczone w profil ich działalności.


W wielu przypadkach firmy udzielające pożyczek osobom z długami i z komornikiem wymagają dodatkowego zabezpieczenia np. zastawu nieruchomości, samochodu czy też poręczenia osoby trzeciej. Dzięki temu nawet w przypadku problemów, firmy takie nie będą miały problemów z odzyskaniem swoich pieniędzy.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Czy szybka pożyczka pierwsza za darmo ma jakieś wady?

Oczywiście jak większość z nas wie pożyczka to nie tylko same zalet. Jedną z rzeczy, na jakie musimy uważać, są dodatkowe bardzo wysokie opłaty, które doliczane są oprócz rat za pożyczkę. Oczywiście wielu z nas decydując się na pożyczkę, podpisuje umowę nie zależnie od wysokości oprocentowania i dodatkowych kosztów. Oczywiście jeszcze kilka lat temu szybka pożyczka pierwsza za darmo była bardzo wysoko oprocentowana, a wysokość rosła z roku za rok. Kolejną wadą jest konieczność spłaty odsetek w sytuacji, gdy nie spłacimy raty w terminie.
Czy w takim razie szybka pożyczka pierwsza za darmo jest bezpieczna?

Jak najbardziej od kilku lat działa ustawa antylichwiarska, która określa maksymalny poziom oprocentowania, co z pewnością chroni wielu klientów. Szybka pożyczka pierwsza za darmo od kilku lat charakteryzuje się spadkiem oprocentowania, a więc staje się, bardzo korzysta i dostosowana do naszych portfeli. Wiele firm oferuje również możliwość przedłużenia terminu spłaty zobowiązania…

Zalety szybkich pożyczek?

Jak większość się domyśla, szybkie pożyczki mają wiele zalet, a największą z nich jest po prostu czas, który w dzisiejszych czasach jest towarem deficytowym. Oczywiście musimy pamiętać również o tym, że formalności w załatwianiu pożyczki są bardzo proste. Na rynku istnieje wiele firm, które oferują takie usługi, a pożyczkę można dostać praktycznie wszędzie. Jeżeli zastanawiamy się nad wzięciem pożyczki najlepiej porównać kilka ofert różnych firm. Możemy w tym celu skorzystać z opcji szybka pożyczka opinie.
Dlaczego warto zdecydować się na szybką pożyczkę?

Szybka pożyczka opinie pozwoli nam na znalezienie idealnej oferty do naszych potrzeb. W momencie załatwiania wszystkich formalności nie potrzebujemy specjalnych dokumentów, bardzo często wystarczy sam dowód osobisty. Wypełnienie wniosku o udzielenie pożyczki zajmie nam zaledwie kilka minut, a odpowiedź dostaniemy niemal natychmiast. To najważniejszy argument przemawiający na korzyść szybkiej pożyczki. W banku cały proces trwa znaczn…

Planowanie domowego budżetu – pożyczki internetowe

Budżet domowy jest sprawą kluczową dla każdej rodziny. Dzięki właściwemu planowaniu wydatków i oszczędności można wydzielić środki finansowe na opłacenie rachunków, zakup żywności, ubrań i innych potrzebnych produktów. Rozsądne gospodarowanie pieniędzmi pozwoli na zapewnienie sobie pewnych kwot na drobne przyjemności, a nawet na wypracowanie pewnych oszczędności. Czasami jednak pojawiają się sytuacje wymagające podreperowania budżetu domowego.
Nagła choroba, awaria samochodu, konieczność naprawy lub zakupu sprzętu domowego oraz wiele innych nieprzewidzianych sytuacji może doprowadzić do konieczności pozyskania dodatkowych pieniędzy. Zgromadzone środki mogą okazać się bowiem niewystarczające. Warto w takiej sytuacji pomyśleć o kredycie lub pożyczce, której zaciągnięcie nie będzie się wiązało z dużymi kosztami. Pożyczki on-line sposobem na poprawienie budżetu
Nie każdy ma możliwość otrzymania kredytu, a po drugie takie rozwiązanie może być drogie. Oprócz tego nie każdy może pożyczyć pieni…